ICC-RCP

ICC RCP 8.5
Spełni Twoje wymagania.

Nasze oprogramowanie jest parametryzowane zgodnie z oczekiwaniami Twojej Firmy, ułatwi i przyśpieszy wiele ważnych dla Ciebie czynności, a proponowany sprzęt jest doskonale z nim zintegrowany.

1.

System nie ma dużych wymagań dotyczących sprzętu komputerowego

2.

Zaoszczędzisz sobie dużo czasu i problemów używając naszego systemu

3.

Wygenerujesz raporty odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb

4.

Dobierzesz urządzenia najlepsze jakie możesz znaleźć

1. Nasz system jest bardzo elastyczny i skalowalny. Może składać się od jednostanowiskowej aplikacji i pojedynczego czytnika kart, aż do rozbudowanego systemu składającego się z aplikacji klienckich na wielu stanowiskach, serwisu web działającego na różnych platformach i urządzeniach, czytników kart, InfoKiosków Pracowniczych oraz urządzeń kontroli dostępu. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy system bazodanowy MS SQL Serwer. Nie wymagamy zakupu żadnego dodatkowego oprogramowania.

5
4
1
2

2. Oprogramowanie posiada wiele udogodnień, dzięki czemu zmniejszysz pracochłonność swoich codziennych czynności. System jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a jednocześnie ma bardzo duże możliwości. Obsługuje wszystkie możliwe grafiki pracy, działa bardzo szybko i stabilnie. Jest zgodny z polskim Kodeksem Pracy oraz może doskonale współpracować z praktycznie każdym oprogramowaniem kadrowo-płacowym.

MenuRaporty

3. Zestaw raportów pozwala szybko uzyskać oczekiwane informacje z możliwością wykorzystania rozbudowanego mechanizmu wyboru parametrów raportu. Możliwe jest również stworzenie indywidualnej postaci raportów zgodnych ze standardami w Twojej Firmie.

output_OH1mlJ

4. Do naszego oprogramowania staramy się dobierać tylko najlepszy sprzęt. W dużym stopniu to są nasze firmowe rozwiązania, które stale udoskonalamy i wzbogacamy o nowe funkcje.

Z naszym systemem osiągniesz wymierne korzyści ekonomiczne oraz poprawisz dyscyplinę pracy.