ICC-EasyRCP

ICC EasyRCP 8.5
Potężne narzędzie w kompaktowym wydaniu.

Uproszczona wersja oprogramowania ułatwi i przyśpieszy wiele ważnych dla Ciebie czynności, a proponowany sprzęt jest doskonale z nim zintegrowany.

1.

System nie ma dużych wymagań dotyczących sprzętu komputerowego

2.

Zaoszczędzisz sobie dużo czasu i problemów używając naszego systemu

3.

Wygenerujesz najpotrzebniejsze raporty w prosty sposób.

4.

Otrzymasz czytnik, który w pełni wykorzysta możliwości systemu.

1. Nasz system jest dobrym rozwiązaniem dla mikro i małych przedsiębiorstw. Składa się z jednostanowiskowej aplikacji i pojedynczego czytnika kart. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy system bazodanowy MS SQL Serwer. Nie wymagamy zakupu żadnego dodatkowego oprogramowania.

2. Oprogramowanie posiada wiele udogodnień, dzięki czemu zmniejszysz pracochłonność swoich codziennych czynności. System jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a jednocześnie w pełni zaspokaja potrzeby firm do około 50 pracowników. Jest zgodny z polskim Kodeksem Pracy.

MenuRaporty2

3. Zestaw raportów pozwala szybko uzyskać oczekiwane informacje z możliwością wykorzystania rozbudowanego mechanizmu wyboru parametrów raportu. Każdy z nich można eksportować do najpopularniejszych typów plików.

output_4UvBRM

4. Do naszego oprogramowania staramy się dobierać tylko najlepszy sprzęt. W dużym stopniu to są nasze firmowe rozwiązania, które stale udoskonalamy i wzbogacamy o nowe funkcje.

Z naszym systemem osiągniesz wymierne korzyści ekonomiczne oraz poprawisz dyscyplinę pracy.