Krótko o nas

logoiccstopka

ICC sp. z o.o. jest producentem i dostawcą profesjonalnych systemów automatycznej identyfikacji, urządzeń, oprogramowania i kart. W swoim działaniu dążymy do perfekcji a oferowane rozwiązania są na najwyższym, światowym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Poprzez umowy partnerskie z wiodącymi światowymi koncernami mamy dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.

Naszymi klientami są firmy z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Historia

Początki firmy sięgają września 1990 roku. Firma zajęła się tworzeniem własnego oprogramowania oraz dostawą sprzętu informatycznego. Współpracowała z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi oferując coraz bardziej zawansowane technologicznie produkty. Stopniowo następowała specjalizacja firmy w stronę systemów autoidentyfikacji oraz rozwój własnych konstrukcji elektronicznych. W chwili obecnej większość oferowanych produktów stanowią rozwiązania będące własnymi konstrukcjami.

Polityka i strategia rozwoju firmy

Naszym celem jest stałe podnoszenie niezawodności systemów oraz poziomu technologicznego stosowanych rozwiązań. Celowi temu służy nie tylko wysoki poziom wykształcenia naszych pracowników ale też stałe ich dokształcanie i doskonalenie oraz uzyskiwane przez nich licencje i certyfikaty. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące rozwoju naszych rozwiązań. Nasze systemy rozwijają się razem z naszymi klientami.

Nasze atuty

Dlaczego firmy się na nas decydują?

Ponad 99% nowych instalacji wykorzystuje najnowocześniejsze technologie identyfikacji bezkontaktowej (zbliżeniowej).
W czasie prac wielokrotnie dochodziło do powstania nowych, indywidualnych konstrukcji i rozwiązywania potrzeb klienta.
Wąska i wysoka specjalizacja naszych pracowników oraz długoletnia ich praca w naszej firmie jest równocześnie gwarantem wysokiej jakości usług i produktów.

Wszystkie realizowane instalacje posiadają swoją dokumentację techniczną, która jest dostarczana klientowi oraz w bezpieczny sposób przechowywana w naszej firmie.

Niezawodność i pewność działania systemu jest najwyższym priorytetem. Nasi klienci mogą używać zainstalowane systemy bez awarii przez wiele lat.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy pełną poufność danych oraz zastosowanych u nich rozwiązań. Chcemy, by nasza współpraca trwała przez wiele lat.

Nasi klienci otrzymują produkt o wyjątkowo dobrej proporcji ceny do jakości i osiągniętych celów, a zainwestowane środki bardzo szybko zwracają się w postaci zmniejszonych kosztów lub zwiększonego bezpieczeństwa firmy.

Podczas wdrażania systemu naszym klientom oferujemy szerokie wsparcie szkoleniowe. Po wdrożeniu zapewniamy nadzór autorski nad systemem, rozwiązywanie bieżących problemów w użytkowaniu oraz bieżący dostęp do uaktualnień.

Naszym celem jest stałe podnoszenie niezawodności systemów oraz poziomu technologicznego stosowanych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące rozwoju naszych rozwiązań. Nasze systemy rozwijają się razem z naszymi klientami.

Co klienci o nas sądzą...